Jdi na obsah Jdi na menu
 


Návštěvní kniha

25. 3. 2010

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Akce pro dětský tábor TOM (Miličín)

(Gabriela Benešová, 18. 1. 2014 16:53)

Dobrý den,

kadoročně pořádáme letní dětský tábor pro děti cca od 5 do 17 let a to v Táborové osadě Miličín, termínově zhruba druhá polovina července a první týden v srpnu (turnus trvá 3 týdny). Máme celkem asi 120 převážně praských dětí. Jsme nezisková organizace, zapsaná pod organizací DUHA.

Snažíme se náš tábor ještě o něco vylepšit a tak si děláme obrázek v možnostech různých kulturních/ukázkových/předváděcích akcí. Můj dotaz na Vás tedy zní: Děláte nějaké podobné akce pro děti? Předvádění techniky, kde si mohou sami děti něco vyzkoušet, stříkat vodu/pěnu, zkoušet výzbroj, projet se v hasičském autě, rozhlédnout se ze zvednuté plošiny, apod.?
Nemám bohužel moc ponětí o tom, co vše jste jako hasiči schopni ukázat dětem, tak jsem napsala jen to, co mě napadlo (a co si ještě pamatuju ze základky, kde jsme také měli možnost zúčastnit se takové předváděcí akce). Dále by mě samozřejmě zajímalo, kolik by taková akce stála a co by se platilo.

Předem moc děkuji za informace a doufám v kladnou odezvu a prosím o odpověď na níe uvedený e-mail.

S pozdravem a přáním hezkého dne

Benešová Gabriela
e-mail: b.e.h.e@seznam.cz

Pardon

(NOLFik, 8. 6. 2010 23:48)

Možná je to jenom můj názor (i když podle příspěvku níže si nemyslim), ale pokud se dobře dívám, tak zde není vůbec nic... Nechci se vychloubat, ale problematice internetových stránek trochu rozumím a i s tím, co znám zde vidím několik nedostatků, které by se na stránkách neměly vůbec vyskytovat... Škoda, že jste někoho nepoprosili o tvorbu, myslím si, že kdyby to dostal do rukou někdo, kdo tomu alespoň trochu rozumí, tak by je udělal lépe. Chápu, že nejjednodušší způsob tvorby je naklikání, ale v tomto případě to nebyl nejmoudřejší nápad... Například ten nadpis není vůbec čitelný!!! S pozdravem NOLFik